KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17102096

nr 1710 2096

Akvarell

Gunnel Moheim, Stadsgårdskajen. Signerad, akvarell. Bladets mått: 59x75 cm, yttermått inklusive ram: 76x93 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

4.200 kr

måndag 16 juni 2025
kl 20:27:10

  • Tema
  • 16 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer